.

.

New
Hobart 00-274227-00001

Hobart 00-274227-00001

DEN 840.00

Стока
Достапно.

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 12.15 " L X16.0 " W X16.0 " Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 8.0 Lbs.Hobart 00-274227-00001 Школка, Пумпа Собрание.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Hobart.

Детали

Свеж

Избор на клиенти