.

.

New
Мулти Функција Стои со Полно Тело, да се Повлече До Внатрешна Опрема за Вежбање Канцеларија Салата Сила на Мускулите Обука Фитнес Тренингот Push-Up Бар за Дома

Мулти Функција Стои со Полно Тело, да се Повлече До Внатрешна Опрема за Вежбање Канцеларија Салата Сила на Мускулите

DEN 10295.76

Стока
Достапно.

1 : СТАБИЛНОСТ : Направен од висок квалитет на челични цевки,поддршка база додава мулти-пол поддршка за да се обезбеди дека база не потресат, и товарот капацитет е посилни и постабилни. 2 : УДОБНО ПЕНА : Носат-отпорни, мека гума памук подобро ги штити дланки со повеќе костец и силен стисок.Подебели и удобно пена, удобен зафат, повеќе професионални обуки. 3 : ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : 5-брзо приспособување на висина на дршката 196 CM-220 CM за да се задоволат потребите на членовите на семејството со различни височини.Погодна за целото семејство. 4 : ПОВЕЌЕСЛОЈНА ФИТНЕС : Длабоко се стимулира вашите мускули, вежба во повеќе насоки, намалување масти, изградба на фитнес, и зголемување на мускулите. 5 : СОВРШЕН ЗА ДОМА : Совршен за употреба во домашна теретана, дури и ако имате ограничен простор.Фитнес е поудобно за целото семејство.Опис : Спецификација : Производ нето тежина : околу 14 KGProduct волумен : 100 CM*71 CM*13 CMCarrying тежина : 300 KGMaterial : Висок квалитет на челични цевки, удобно foam Feature : поддршка база додава мулти-пол поддршка за да се обезбеди дека база не потресат, и товарот капацитет е посилни и постабилни.Зголемување на заземјување областа на тренер за да бидат безбедни и стабилни без превртување.Носат-отпорни, мека гума памук подобро ги штити дланки со повеќе костец и силен стисок.Подебели и удобно пена, удобен зафат, повеќе професионални обуки.Фитнес е поудобно за целото семејство.Вежбајте 30 минути дневно длабоко го стимулира вашите мускули и вежби нив во сите правци.Висина може да се прилагоди,5-брзо приспособување на висина на дршката 196 CM-220 CM за целиот family Multi-Фацетирани Фитнес : Длабоко се стимулира вашите мускули, вежба во повеќе насоки, намалување масти, изградба на фитнес, и зголемување на мускулите.1 : Повлечете прозорци и истегнување на ' рбетот.Вежба на рамо и грбните мускули и арм сила.2 : Повлечете нагоре и се тркалаат, вежбање половината и стомачните мускули, да ги зајакнат стомачните сила, и да се постигне масти намалување и губење на тежината.3 : Push-up прозорци, бидете pectoralis major, deltoid biceps, да стане мускулест човек не е сон.4 : Седат прозорци, вежбање на стомачните мускули, да се постигне ефект на намалување на стомакот и слабеење, и лесно да се создаде половината A4 половината.

Детали

Product net weight:
about 14KG
Product volume:
100CM*71CM*13CM
Carrying weight:
300KG
Material:
High-quality steel pipe, comfortable foam
Свеж

Избор на клиенти