.

.

New
Canon PowerShot SX60 ХС Дигитална Камера - Wi-Fi-От - Меѓународна Верзија (Нема Гаранција)

Canon PowerShot SX60 ХС Дигитална Камера - Wi-Fi-От - Меѓународна Верзија (Нема Гаранција)

DEN 14376.00

Стока
Достапно.

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличен производ. 100% задоволство.Одличен Квалитет Power Shot SX60 ХС 16 MP Црна CanonPower Shot SX60 ХС Дигитална Камера. 16.1 ПРАТЕНИК ХС CMOS Сензор, 65x Широк Зум (24-1365mm) со Интелигентен Е, 3.0" Ротирачки-Агол LCD, Копа!C 6, 1080p Full HD Видео *Вграден Wi Fi & NFC (Near Field Communication) со Мобилен Уред Поврзете Копчето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти