.

.

New
HUACHEN-LS Преносни DVD Плеер Преносни Music CD Player Bluetooth Компатибилен Десктоп Ѕид Smart DVD Плеер Далечинско за Контрола на Hi-Fi Звучници FM Радио USB MP3 (Боја : Црна ЕУ Приклучок)

HUACHEN-LS Преносни DVD Плеер Преносни Music CD Player Bluetooth Компатибилен Десктоп Ѕид Smart DVD Плеер Далечинско

DEN 1845.60

Стока
Достапно.

Вграден стерео звучници, слушалки излез.на отворено, исто така, се опремени со автомобил powersupply погодно за употреба во автомобил.AV влез функција : spoort поврзување на надворешни видео, како што се камерата или обичен DVD, итн.Ултра-тенок, класичен дизајн.Бренд нови увезени чип, моќен корекција на грешка способност, shockproof, ниско ниво на бучава.Поддржани мултимедијални датотеки вклучуваат mp3, wma.Ѕидот Монтирани Дизајн : класичен се повлече-да се префрлате дизајн, кој игра на сите различни функции на далечинскиот управувач.Не само тоа може да биде лесно да се монтира на ѕид, но, исто така, поставени на маса со база на трибината.Исклучете го кабелот за напојување за да го вклучите или исклучите.Ова е многу удобен, и можете да притиснете на копчето на далечинскиот управувач за да пуштате музика.Функција : LCD заштита на екранот USB Флеш читање / репродукција FM радио бенд Bluetooth 4.2 Поддржува индивидуалните песна циклус на владата Како дури и на целиот диск циклуси.Повторете, AB поддршка Тајмер функција Боја : Црна, Бела Материјал : ABS Пакет содржина : 1 * DVD плеер 1 * полнач 1 * одборот pendant 1 * AV кабел 1 * HDMI кабел 1 * далечински управувач 1 * Прашина маска 1 пакет со завртки 1 * упатството (англиски јазик)на Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.

Детали

Свеж

Избор на клиенти