.

.

New
Крпа Батеријата Торба, Компактен Водоотпорен Структура Батеријата Складирање Кутија, АА Копчето Батерии за Чување на Батеријата Тајна Продавница Кабел

Крпа Батеријата Торба, Компактен Водоотпорен Структура Батеријата Складирање Кутија, АА Копчето Батерии за Чување

DEN 912.00

Стока
Достапно.

Водоотпорен батеријата складирање кутија може да се смести во 168 батерии вклучувајќи копчето батерии АА батерии AAA батерии, 9 V батерии, C батерии и D батерии.Како носител е направен на сунѓерот супстрат, и батеријата дупка се сече навнатре, кој е лесен во тежина и да се добри во шок отпор.Постојат два мрежа џебови во кутија, која може да чувате батеријата тестер, кабел и други предмети.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, батерија крпа торба е подобрена за повеќе издржливост.Компактна структура и уреден аранжман прави батеријата сад лесен за употреба во практичниот живот.Предмет Тип : Батеријата складирање box Total Капацитетот на Батеријата : 168 Holder Материјал : Sponge Battery Тип : 8 x Копчето батеријата 59 х АА батерија 78 x AAA батерија 9 x 9 V батерија 8 x C батерија 6 x D battery Size1 : Прибл. 25 x 33.5 x 9.8 cm / 9.8 x 13.2 x 3.9in Size2 : Прибл. 16 x 19cm / 6.3 x 7.5 in Color : Сина / Виолетова (опционално).

Детали

Свеж

Избор на клиенти