.

.

New
Леб Кошница Handwoven Мали Слатки Грицки Плоча Складирање Кутија Ратан Складирање Кошница за Tabletop или Контра Екранот Ратан Складирање Кошница (Боја : Природна, Големин?

Леб Кошница Handwoven Мали Слатки Грицки Плоча Складирање Кутија Ратан Складирање Кошница за Tabletop или Контра

DEN 302.40

Стока
Достапно.

Мулти-цел ткаени кошница : Нашата складирање кошеви донесе забава назад во организирање,кои ви даваат целосна креативна слобода.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви послужи по гледањето на вести.Големина : 23x11cm,и елегантна и лесна за носење и служат,рачно ткаени стилски и корисна браун чување и прикажување на кошница.Направени со рачно ткаени ратан материјал,издржлив и еко-пријателски,додадете природен допир на секоја соба.Одлично да се користи во вашиот дом,во канцеларија, ресторан,овошје продавница и многу повеќе.Место еден во вашата спална соба како стилски, но и практичен спалната соба додаток,се користи како полица кошница или како шминка организатор на вашиот облекување маса.Материјал : rattan Size : 23x11cm Rattan служат лента е многу лесно да се чисти, само треба да ја бришам се чистат со влажна cloth A голема складирање кошница за сите вашите клучеви, паричник, мобилен телефон и повеќе.Идеален за грицки,бонбони,орев и пакет на пеперминт итн.Тоа се однесува и на секаде,како што се ресторан,дома,кујна,кафе на маса,трпезариска маса,на крајот на маса,чај маса,итн.Ве молиме имајте во предвид : 1. 1-3cm грешка е нормална последица на различни мерни методи.2. Поради различни агли на снимање и светлосни ефекти,вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата,што е нормално.Пакет листата : Ратан Овошје Фах * 1.

Детали

Свеж

Избор на клиенти