.

.

New
Opticalskart Bluecut Очила (Наочари со Енергија) за Око за Заштита од Компјутер, Лаптоп, Мобилен Наочари Направи Во Индија (Боја Може да се Разликуваат) (Леќа Моќ, Минус 5.75)

Opticalskart Bluecut Очила (Наочари со Енергија) за Око за Заштита од Компјутер, Лаптоп, Мобилен Наочари Направи

DEN 1020.24

Стока
Достапно.

Рамка Димензии : 55-18-138. НЕМА ПОВЕЌЕ УМОРНИ ОЧИ - Намалување на замор на очите, замор на очите и чувствителност на светлина за време на долгите компјутер сесии.Дозволете им на вашите очи да трепка и функционира природно.Одлично за канцеларијата на работниците или на секој кој има да се погледне на екранот во текот на целиот ден.Наменета за сите денот удобност со издржливи сепак флексибилен и супер лесни рамка.Без разлика дали сте фаќање на пораки, по долго ден на работа, или горење на полноќ масло да се заврши еден проект, кој се заштитат очите од прекумерна нивоа на сина светлина.РАБОТИ СО СИТЕ ЕКРАН ВИДОВИ - просечната Индискиот сега троши над 7 часа дневно гледајќи во еден екран.Без разлика дали тоа е лаптопите, десктоп компјутерите, таблетите или паметните телефони - нашите очила помогне да се намали штетната сина светлина која може да предизвикува око прашања и да се спречи идеален нивоа на спиење.Исто така ефикасни против чувствителност на флуоресцентни светла.ПОДОБРУВАЊЕ на ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО - Ние сме толку сигурни дека нашите очила ќе ви даде подобар екран гледање бидејќи ние ви нудиме најдобри во класата пар леќи.ЗАБЕЛЕЖИТЕ РАЗЛИКАТА ВО ДЕНА - Со овие очила, ќе почне да се забележи подобар екран прикажување и поголема јасност по само неколку дена од денот на носење на нив.

Детали

Свеж

Избор на клиенти