.

.

New
Американската Занаети Завиткани 25 Пакет на 12 x 12 Инчи Ткаеше Хартија Топло Какао

Американската Занаети Завиткани 25 Пакет на 12 x 12 Инчи Ткаеше Хартија Топло Какао

DEN 700.08

Стока
Достапно.

12 x 12 инчи scrapbooking хартија. 25 листови хартија.Двострано хартија.Совршен прилог на вашиот scrapbooks и други хартија изработка на проекти!овој пакет содржи дваесет и пет 12x12 инчен двострано листови со различен дизајн на секоја страна (сите дваесет и пет листови се идентични).

Детали

Свеж

Избор на клиенти