.

.

New
zllgf Стакло Складирање Тегла, Складирање Шише со Херметички Плута Чај Caddy Кафе Грав Суво Овошје Складирање Тегла Чување на Храната Свежа,1200ml

zllgf Стакло Складирање Тегла, Складирање Шише со Херметички Плута Чај Caddy Кафе Грав Суво Овошје Складирање

DEN 508.80

Стока
Достапно.

Исти со кујна естетски дизајн, сферични плута покрие дизајн ја зголемува уметничка убавина и го олеснува чување на разни ореви и грав.Направени од високо квалитетен материјал стакло, тоа можат да го издржат -20 степен целзиусови степени до 130 степен целзиусови степени.Тоа е лесен и транспарентни, па тоа е лесно за чување и класификација.Таа е погодна да се користи како порака шише, примерок шише, складирање шише или DIY декорација итн.Ги задоволи вашите дневни складирање на ореви, кафе, грав, чај, и други деликатеси.Точка Име : Плута Стакло Bottle Material : Висок Borosilicate отпорни на Топлина Стакло, Wood Capacity : 550/750/1200ml (Изборен)Карактеристики : Јасно, Плута Затка, Складирање Jar Size Детали : 550ml : 6.2 cm x 9cm x 9.9 cm/2.44" x 3.54" x 3.90" (Прибл.)750ml : 6.2 cm x 9cm x 13.5 cm/2.44" x 3.54" x 5.31" (Прибл.)1200ml : 6.2 cm x 9cm x 20cm/2.44" x 3.54" x 7.87" (Прибл.)Пакетот Вклучува : 1 x Стакло Bottle Notice : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти