.

.

New
Chiatai Стакло Складирање Тегли со Стакло Капаци,Мулти-Ниво Пластовидно Контејнери Кујна Храна Канистри Херметички Стаклена Тегла 4 магацинот

Chiatai Стакло Складирање Тегли со Стакло Капаци,Мулти-Ниво Пластовидно Контејнери Кујна Храна Канистри Херметички

DEN 782.16

Стока
Достапно.

★ Материјал : Нашата пластовидно стаклени тегли се рачно изработени со јасни високо-одделение borosilicate стакло. ★ Безбедно : Овие Мали стаклени садови се садови и микробранова безбедно. ★ Широка Примена : Овие контејнери се погодни за чување брашно, шеќер, ориз, ореви, грав, житарици, овошје, храна за миленичиња, или нешто друго, можеби ќе треба да се продавница. ★ Да зачувате Простор : јасно садовите за складирање се доволно издржливи за долгорочна употреба, ќе заштедите простор во вашиот провизии фрижидер. ★ Транспарентен : Ова чисто стакло канистер е многу транспарентност.Тоа изгледа стилски и одличен украс за вашата кујна и бања контра.Мулти-Ниво Стакло Храна Контејнери Канистер Jar Specifications : Материјал : Висок квалитет на топлина-отпорни borosilicate стакло, стакло lid Withstand температура : -20℃~150℃/ 0℉~400℉.Фрижидер safe Capacity : 800ml, 1200ml, 1600ml.Функција : Совршен за житарки, ориз, кафе, грав, храна за миленичиња, овошје, мед и сл.Карактеристики : √ Лесно да се чисти, и тесни капаци задржи надвор влага и влажност.√ Овие контејнери се погодни за чување брашно, шеќер, ориз, ореви, грав, житарици, овошје, храна за миленичиња, или нешто друго, можеби ќе треба да се продавница.√ Јасно садовите за складирање се доволно издржливи за долгорочна употреба, ќе заштедите простор во вашиот провизии фрижидер.Пакет inlude : Стакло складирање тегла.

Детали

Свеж

Избор на клиенти