.

.

New
Siemens 3UF7 112-1AA00-0 Тековната/Напон Мерење Модул, Директно Преку Трансформатори, Завртка Терминали, 55мм Ширина, 10-100A Тековната Поставување

Siemens 3UF7 112-1AA00-0 Тековната/Напон Мерење Модул, Директно Преку Трансформатори, Завртка Терминали, 55мм

DEN 1843.20

Стока
Достапно.

Тековната/напон мерка модул за SIMOCODE.Директно-преку трансформатори. 10-100 A тековното поставување.Земја на потекло : сад.Siemens произведува електронски производи за автоматизација на зграда, индустриски дискови, осветлување, енергија генерација, медицинска опрема, и железнички превоз.Компанијата, основана во 1847 и со седиште во Германија, ги исполнува Меѓународните Стандарди Организација (ISO) стандарди 14001, 9001 и ТС 16949.

Детали

Свеж

Избор на клиенти