.

.

New
Festool 495965 HSK-D-150 Круг Пескарење Блок (Мека)

Festool 495965 HSK-D-150 Круг Пескарење Блок (Мека)

DEN 720.00

Стока
Достапно.

Ергономски, удобно дизајн е лесно на рацете.Круг дизајн (завиткан) компатибилен со целосна линија на Festool 6" (150mm) абразиви.Мека подлога за фино брусење и допрете прозорци.Од Производителот Ергономски, удобно дизајн е лесно на рацете.Круг дизајн (завиткан) компатибилен со целосна линија на Festool 6 инчи (150mm) абразиви, исто абразиви се користи со Rotex RO 150 и ETS 150 сандерс.Мека подлога за фино брусење и допрете прозорци.

Детали

Свеж

Избор на клиенти