.

.

New
Обратно 3 Smartwatch Бенд,Miya Мода рачно изработени Faux Бисер Природен Камен Ноќ Прозрачна Хривнија Рака Жените Wristband за Fitbit Обратно 3 /Смисла (М2)

Обратно 3 Smartwatch Бенд,Miya Мода рачно изработени Faux Бисер Природен Камен Ноќ Прозрачна Хривнија Рака Жените

DEN 1819.20

Стока
Достапно.

На Бразлетна е противалергиски, анти-оцрни, анти-дамка и анти-ги кородираат.Тоа е супер лесно да се земе и исклучување, без користење на било какви алатки, така што да одговараат на речиси сите жените. - Квалитетен Материјал : Нашата види бенд направен од висок квалитет на природен скапоцен камен, ноќта прозрачна бисери и анти-алергиски нерѓосувачки челик метал со живописни бои. *Повеќе Прилика* Разни Популарни бои избори да ги собере сите прилики, фустан или расположение во вашиот секојдневен живот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти