.

.

New
10Pc 90mm Солидна Полистирен Топки Пена Styrofoam Моделирање Занает Декорација (Боја : Бела)

10Pc 90mm Солидна Полистирен Топки Пена Styrofoam Моделирање Занает Декорација (Боја : Бела)

DEN 1536.00

Стока
Достапно.

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-густина цврста пена, тоа не е лесно да се скршени и расфрлани, и тоа е многу лесен, што ќе ви овозможи да ги користите за долго време.Рециклираат Styrofoam е совршена основа за сите цвет и занает проекти.Лесен за користење : може да ја користите оваа поставување на украсни топки со лепак да се држи ги на некои објекти, или се користи игла за да се пирс ги заедно за да се направи јаже, во зависност од вашите потреби.Многу погодна за изработка на проекти или во различни декорации во различни ситуации, како што се Божиќ, свадба, забава, уметност, и дома и на училиште проекти.Спецификација : Материјал : Foam Diameter : Околу 90 mm/3.54 inches White color The пакетот вклучува : 10 цврста пена ballsnotes : Прирачник за мерења на локации, може да биде разлика од 1-5 мм, многу добредојдена и ценета!.

Детали

Material:
Foam
Diameter:
Approximately 90 mm/3.54 inches
White color :
The package includes:
10 solid foam balls :
notes:
Manual measurement, there may be a difference of 1-5 mm, much appreciated! :
Свеж

Избор на клиенти