.

.

New
Пресврт Половината Torsion Диск Одбор Аеробна Вежба Фитнес Рефлексологија Магнети Рамнотежа Ротирачки Одбор Дома Вежбање Одбор - Пинк

Пресврт Половината Torsion Диск Одбор Аеробна Вежба Фитнес Рефлексологија Магнети Рамнотежа Ротирачки Одбор

DEN 983.52

Стока
Достапно.

1. Две нозе на извртени половината плоча, ритмичка пресврт телото. 2. Пресврт на проектот се стави некои брзо ритам на силно чувство на музиката, да може ефективно да се ослободат физичка и ментална вежба. 3. Извртени со корисникот на телесната тежина, преку зајакнување на магнетното масажа подлога. 4. Седи во канцеларија на работа или гледање ТЕЛЕВИЗИЈА дома, читање може да го користите вашиот оружје може да се премине на главата, можете да го рака долу вертикално нагоре; телото можат да бидат вертикални виткање, пресврт секој ден за 5-10 минути. 5. Се обиде на различни природни релаксација пресврт акција, која може да трае долго пракса, но откако ќе го совладате оваа практика метод, вие навистина ќе го доживее масажа фитнес извртени да да ви донесе забава на свиткување тенка. *Опис - Димензии : Дијаметар : за 27cm / 10.6 инчи, дебелина : околу 4.5 cm / 1.8 инчен - Оптоварување : 90kg - материјал : пластика - Тежина : 600g*Мерки на претпазливост за користење ве Молиме да не се играат на 30 минути по оброк.- Ве молиме да не ја користите на лизгава, нерамна подлога.- И употребата на пресврт брзина од бавно кон брзо, постепено се прилагодат за да се избегне ненадејна оптоварување.- Послаба или почетници, потребни се за употреба во присуство на други лица или со други парапети.- Акција за да се спречи прекумерна интензивен, па како не, да се фокусираат или нестабилна борење.*Пакет се вклучени : - 1x Камен диск twister*Забелешка - Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.- Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти