.

.

New
FENXIXI Задебелена Преносни 100 120 инчи 16: 9 Проектор Екран Ѕид Монтирани Екран за Проектор Дома Кино Проекција на Екранот (Големина : 120 инчи)

FENXIXI Задебелена Преносни 100 120 инчи 16: 9 Проектор Екран Ѕид Монтирани Екран за Проектор Дома Кино Проекција

DEN 7642.80

Стока
Достапно.

Материјал : Полиестер. 12 eyeholes на екранот, со 12 парчиња кора-и - стап куки, за да може лесно да се постави.Creaseless: Биде направен од флексибилни полиестер материјал, овој проектор екранот е повеќе мазна и creaseless, ви донесе одличен гледање на сликата.Преносни:Лесни, Свитлива и Преносни, идеален за внатрешна и надворешна активности.Лесно се Инсталира: 12 eyeholes на екранот, 12 парчиња кора-и - стап куки, лесно да се инсталира.Куршум Поени : Материјал : Полиестер. 12 eyeholes на екранот, со 12 парчиња кора-и - стап куки, за да може лесно да се постави.Creaseless: Биде направен од флексибилни полиестер материјал, овој проектор екранот е повеќе мазна и creaseless, ви донесе одличен гледање на сликата.Преносни:Лесни, Свитлива и Преносни, идеален за внатрешна и надворешна активности.Лесно се Инсталира: 12 eyeholes на екранот, 12 парчиња кора-и - стап куки, лесно да се инсталира.Specifications1. 100inch Големина на Екранот 88. 5 инчен x 50 инчи(224. 5cm x 127cm). 120inch Големина на Екран : 104. 25 инчен x 60. 5 инчен (264. 8см х 153.67 cm) ве Молиме да се земе во предвид, затоа што тоа е флексибилен материјал, проекција материјал големини може да варира од +/- 0.5" во должина/ширина.2. 100 инчен Приказ на големина : 85. 5 инчен x 47. 5inch( 218cm x 121cm); 120inch Приказ на големина : 102. 37 инчи x 58inch ( 260cm x 147.32 см)3. 100 инчен 5. Материјал : Полиестер. 6. 12 eyeholes на екранот, со 12 парчиња кора-и - стап куки, за да може лесно да се постави.Се истакна : Поради тоа што' s наменета за пред & Задна проекција.така што неговата дебелина е побарано да се направи не е толку густа што пред проекција.Пакет се вклучени : 1* Количка за Проектор за на Екран Крпа.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е+/- 1- 3 cm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти