.

.

New
Генерички 30pcs Бела Пена Топки Круг Styrofoam Полистирен Топки Моделирање Пена Топка за DIY Елка Табела Централен Оркестарот ( 15cm )

Генерички 30pcs Бела Пена Топки Круг Styrofoam Полистирен Топки Моделирање Пена Топка за DIY Елка Табела Централен

DEN 455.76

Стока
Достапно.

【Конуси за Занаети】 : Овие Занает Пена Конуси се за изработка на сопствени цветни аранжмани, gnome, капи, букети, училишни проекти, бонбони кули, Новогодишни елки, или DIY проекти, торта менито што се застане, торта кукла, и centerpieces. 【Божиќ Украси】 : Креирате сопствени Божиќ Пена Оркестарот и табела centerpieces за претстојните канцеларија или одмор партија; мазната површина овозможува лесно прилагодување. 【Лесно Да се Прилагодите】 : На Полистирен Занает Конус поставите има мазна површина која ви овозможува да облагородување и да ги прилагодите на нив со користење на цвеќиња, боја, јаже, twine, лента, сјајот, и лепак. 【Лесен за употреба】Ако постои било каква штета, тоа може лесно да се поправи со лепак, без да влијаат на употребата на сите.Пена материјал, лесно можете да го користите железо жица или лепак да се поправи декорација на врвот. 【За Секоја Прилика】 : Користете Пена, Конуси за Занаети да се создаде еден - на - еден вид centerpieces или партија оркестарот за претстојните свадба, бебе туш, ангажман партија, или роденденската прослава.Карактеристики - Боја : Бела Големина : над 6. 00 X6. 00 X14. 50cm, 2. 36 X2. 36 X5. 70in - Материјал : Пена Пакет Вклучувајќи 30pcs x топки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти