.

.

New
2-Ниво Возен Услуга Количка - Кујна Хотел Бар athroom Количка -Метал Кујна Бања Полица - Мулти-Функција Практични Екранот Полица - Црна

2-Ниво Возен Услуга Количка - Кујна Хотел Бар athroom Количка -Метал Кујна Бања Полица - Мулти-Функција Практични

DEN 1483.20

Стока
Достапно.

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано железо занает, погоден за коктел забави, танц партии, мали коли на роденден партии, исто така, може да се конвертира во дневната соба на екранот кабинети. ❀ Мулти-функционални складирање полици, давајќи им живот простор, додавање на уметноста-како мебел, правејќи дома чување стилски и елегантен, различен од другите. ❀ Високо-квалитетни кујнски количка, добра товарот, челична рамка структура дизајн, heightening ограда, зголемување на просторот за складирање, понудата farewell to home хаос. ❀ 4 тркала складирање багажник, 360 ротација, мазна транзиција насока, многу се загрижени кога се движат. ❀ Големина : L60*W37*H67 cm (23.6*14.6*26.4 инч), ве молиме придружите на количката, имате било какви прашања, да обезбеди 100% услуга и задоволство. ❀ Каже збогум на нередот дома, да ќе уживате во удобноста простор на сите времиња, направи дома и складирање стане модерен и елегантен-метал количка❀ Производ information Color : Black Material : Ковано железо+Glass Size : L60*W37*H67 cm (23.6*14.6*26.4 инчи)Тежина : околу 13 кг❀ Совети : над димензии се сите рачни мерења.Поради кривина на производ, тоа е нормално за 1~2cm грешка.Поради фактори како што се светло, камера опрема, и да ги следат разлики, може да биде мало боја разлика.Ве молиме да се разбере!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти