.

.

New
Meng Т-032 USMC M1A1 Абрамс TUSK Главната Битка Резервоарот Модел, 1:35

Meng Т-032 USMC M1A1 Абрамс TUSK Главната Битка Резервоарот Модел, 1:35

DEN 1202.40

Стока
Достапно.

USMC M1 A1 ЦЕЛ & НИ Војска M1 A1 TUSK опции.Парична казна ЈП Делови вклучени.Работен песна линкови вклучени.Опис на производот Meng Модел 1 : 35 - USMC M1 A1 Абрамс TUSK Главната Битка Резервоарот - На M1 A1 ЦЕЛ резервоар на сад Маринскиот Корпус (USMC) има некои посебни карактеристики, како проектили Countermeasure Уред (MCD) монтиран на врвот од бедем, и моторот на воздухот пристаниште и издувните порта на Длабока Вода Fording Комплет.Сите овие карактеристики се дизајнирани за USMC специјални борбени барања.Многу U. S. Војска M1 A1 тенкови се инсталирани со Резервоарот Урбани Опстанок Kit (TUSK) слична на онаа на M1 A2 тенкови.Комплет Инфо - Ова скала 1/35 USMC M1 A1 ЦЕЛ/U. S. Војска M1 A1 Абрамс TUSK Главната Битка Резервоарот пластични модел комплет може да биде изграден како USMC M1 A1 ЦЕЛ или U. S. Војска M1 A1 TUSK резервоарот модел.Сите членови на екипажот решетки се реални и подвижен.Главната пиштол има вистински височина и депресија агли.Подвижен суспензија и работен песна линкови се вклучени.Јасно оптичка опрема и periscopes се вклучени.Парична казна ЈП делови се предвидени.Должина : 282 мм Ширина : 125 mm Сет Содржи : 1 пластични комплет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти