.

.

New
Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 Нерѓосувачки Челик - 3/8-5/16-18 x 4 - Количина 1000

Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 Нерѓосувачки Челик - 3/8-5/16-18 x 4 - Количина 1000

DEN 340.80

Стока
Достапно.

Исто така познат како Рамо Навртки или Stripper Завртки.Рамо завртки имаат unthreaded рамо дека е поголем во дијаметар од гајтанот.Рамо завртки има три главни компоненти : главата, рамењата, и конец.Апликацијата користи : удар и умираат, пластични вбризгување на калапи, итн. 304 Нерѓосувачки челик е корозија и ' рѓа отпорни.Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 Нерѓосувачки Челик - 3/8-5/16-18 x 4 - Количина 1000.

Детали

Свеж

Избор на клиенти