.

.

New
Лента Логика TL36124SK Рамен Брановидни Кутии, 36 L x 12 W x 4 H, Kraft (Пакување од 240)

Лента Логика TL36124SK Рамен Брановидни Кутии, 36 L x 12 W x 4 H, Kraft (Пакување од 240)

DEN 22437.60

Стока
Достапно.

На помали длабочини на овие krabičkách обезбеди идеална одговара за плитки производи.Совршен за превозот облека, книги, слика рамки, уметнички дела, огледала и облека.Кутии се произведуваат од 200#/ЕКТ-32 kraft брановидни.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор. 36" x 12" x 4" Рамна Брановидни Кутии.На помали длабочини на овие krabičkách обезбеди идеална одговара за плитки производи.Совршен за превозот облека, книги, слика рамки, уметнички дела, огледала и облека.Кутии се произведуваат од 200#/ЕКТ-32 kraft брановидни.Krabičkách се продаваат во палети количини и брод рамен да заштедите на простор за складирање и превозот.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор.

Детали

Свеж

Избор на клиенти