.

.

New
adidas отворено Женска Hi-лофт Softshell Јакна

adidas отворено Женска Hi-лофт Softshell Јакна

DEN 3359.76

Стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Атлетик одговара е направен за спортисти и е тенок преку рамениците и телото.Пакет должина : 1.0".Пакет ширина : 1.0".Пакет висина : 1.0".

Детали

Свеж

Избор на клиенти