.

.

New
deflecto 69201VP Класична Слика Стенд-Ап Двострано Знак Носител на 8 1/2-Инчен x 11-Инчен, 12/Пакет

deflecto 69201VP Класична Слика Стенд-Ап Двострано Знак Носител на 8 1/2-Инчен x 11-Инчен, 12/Пакет

DEN 1912.80

Стока
Достапно.

Се продаваат како 12/Пакет.Двострано знак носителот им овозможува на предната и задната страна на екранот.Литература слајдови во од дното.За употреба на биро или countertop.Самостојна.Вредност цени, light-duty самостојна пластични Т-рамка знак држачот ви овозможува да го прикаже знаци, каде што им треба најмногу.Двострани за двојно влијание.Дното на вчитување.Употреба на шалтер или биро.Се создаде професионална гледа знаци во секунди од вашата канцеларија, со deflecto е бесплатно онлајн Sign Creator софтвер.

Детали

Свеж

Избор на клиенти