.

.

New
【Вистински Капацитет】 TenHutt 2 Пакет 6.0 Ах M18 18V Замена на Батеријата за Милвоки.со M18 Батеријата 48-11-1820 48-11-1850 48-11-1860 48-11-1828 48-11-10 Милвоки.со Cordless алат Литиум Батерија

【Вистински Капацитет】 TenHutt 2 Пакет 6.0 Ах M18 18V Замена на Батеријата за Милвоки.со M18 Батеријата 48-11-1820

DEN 2275.20

Стока
Достапно.

0 Ah Батерија 18 V За Милвоки.Пакет Содржина:.✔【Вреди да се има Околу】На 18 V 6000m Ah реалните капацитети и врвот На одделение литиум-јонска батерија клетки обезбедува X 2. 1 *Прирачник За Корисникот. [ 100% компатибилен со Милвоки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти