.

.

New
guoda Знак Носителот Знаци Екранот Стенд-Погоден за 45x61cm Постери/Исправено/за саеми, Foyer,Трговски Центар/Отстранлив/Црна

guoda Знак Носителот Знаци Екранот Стенд-Погоден за 45x61cm Постери/Исправено/за саеми, Foyer,Трговски Центар/Отстранлив/Црна

DEN 571.20

Стока
Достапно.

★ Темно дрво жито декорација го подобрува текстурата и истакнува квалитетот. ★ ABS шприц + челик противтежа, силни и издржливи ". ★Аглите на профил за спојување, (не заварување) се свиленкаста и не ги повредат вашите раце. ★ Лесна инсталација, со инсталација на алатки, може да се купи со доверба!. ★ Широко се користи во трговскиот изложби, foyer, прием област, изложбен салон, ресторан, трговски центар, канцеларија, училиште и други јавни настани.Големи трговски центри во големи прилики, промоција ефект е многу добар.Име на производ : signage rack Material : Челик + ABSApplicable панел големина : 45x61cm Panel видливи големина : 42x59.2cm Tip : Поради прирачник за мерење : големината може да има грешка на 1-2mm, која ќе не влијае на користењето на производот, ви благодариме за разбирањето!Мерки на претпазливост : прирачник за грешка при мерење на прирачникот производ е 1 см, што е нормално.Поради разликата помеѓу светлината и екранот, сите производи слики се направени во вид.Постојат некои нормални бои.Времето за испорака е околу 15 работни дена.Ако не се добие производ во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти