.

.

New
Спајс Тегли 20 Пак, XSIUYU 2.7 ОЗ Стакло Складирање Тегли со Бамбус Херметички Капаци, Етикети и Пенкало, машина за миење Садови Безбедно, Храна за Складирање Тегли Кујна

Спајс Тегли 20 Пак, XSIUYU 2.7 ОЗ Стакло Складирање Тегли со Бамбус Херметички Капаци, Етикети и Пенкало, машина

DEN 933.12

Стока
Достапно.

❤【20 Мини Пакет Зачин Тегли】Xsiuyu стаклени тегли вклучени 20 мали тегли со бамбус капаци, 2.7 ОЗ(73ml), Големина : 2.3" високи и 2.3" широк.Со 20 слободни етикети и 1 пенкало, тоа може лесно да ги организирате вашите зачин провизии и среди кујната.Во споредба со другите плоштадот мали ознаки, ова е повеќе око-фаќање со едноставен, но бамбус херметички дизајн, кој може подобро да се постигне на потсетникот ефект донесе од страна на етикетата.Xsiuyu стакло зачин тегли не е само може да го зголеми чувството на почетниот естетски, ги красат кујната и да се подобри вашиот естетско задоволство.

Детали

Свеж

Избор на клиенти