.

.

New
Капа Lang Орел Бренд Telon Масло, 15ml (Пакување од 24)

Капа Lang Орел Бренд Telon Масло, 15ml (Пакување од 24)

DEN 1977.60

Стока
Достапно.

Производ на Индонезија.Задржи бебето тело топло, придавам влогови на бебешка кожа.Може да се користи како масажа масло за бебиња.Мешавина на cajuput масло, кокосово масло и Anise масло. 24 шише 15ml по ред.Капа Lang (Орел Бренд) постојано задржува Индонезиски традиционалното наследство и секогаш го иновира да се произведуваат високо квалитетни производи за да се исполни потрошувачот треба, исто како и мајка ми се допаѓа тоа што секогаш сакате да го даде најдоброто за своето бебе.

Детали

Свеж

Избор на клиенти