.

.

New
LMGKS Пренослив CD Плеер со Слушалка | DVD/VCD/CD/CD-R/CD-RW/MP3 Компатибилен | LCD Дисплеј | Далечински Управувач | USB/ТФ-Картичка Приклучок Насловна Автомобил & Патување (Боја : Розо?

LMGKS Пренослив CD Плеер со Слушалка | DVD/VCD/CD/CD-R/CD-RW/MP3 Компатибилен | LCD Дисплеј | Далечински Управувач

DEN 2184.00

Стока
Достапно.

➤У диск/ТФ-картичка поддршка формат : AVI/MP3. ➤Диск поддршка формат : DVD/VCD/CD/CD-R/CD-RW/MP3. ➤Волумен : 155×155 X38mm. ➤Обезбеден прибор : далечински управувач, слушалки, упатството. ➤Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја проверите.Телото боја : црвена, green Built-во напојување : 18650 литиум батерија 2200m Ah U диск/ТФ-картичка поддршка формат : AVI/MP3 Disc поддршка формат : DVD/VCD/CD/CD-R/CD-RW/MP3 Volume : 155×155 X38mm Supplied додатоци : далечински управувач, слушалки, упатство manual Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот, бидете сигурни дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Парична казна прирачник за мерење има суптилни грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.➤ Времето за испорака е 10-25 дена➤Ако сè уште не може да добие редоследот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.

Детали

Свеж

Избор на клиенти