.

.

New
Сојузничките Месинг РМ-25U Реми Колекција Слободни Евро Стил Тоалет Ткиво Стојат, Венецијански Бронза

Сојузничките Месинг РМ-25U Реми Колекција Слободни Евро Стил Тоалет Ткиво Стојат, Венецијански Бронза

DEN 7127.76

Стока
Достапно.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Чувствував подлога ќе се спречи гребење на било која површина.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Тешки солидна месинг база ќе помогне да се спречи ѓубрето.Дизајнер заврши ќе се обезбеди отпорност на слободни перформанси.Производи се обезбедени со ограничено траење.Оваа елегантна слободни стои тоалет ткиво стојат обезбедува декоративни допир на вашата бања.Овој тоалет ткиво застане е одличен производ, кога ѕидот е простор на премија.Направени од најдобрите солидна месинг материјали со здрав база, која ќе се задржи на застане на безбедно.Дизајнер завршува ќе се обезбеди живот на употреба.На Реми Колекција е еден од нашите повеќе модерни дизајни и карактеристики буци облини и брановите кои се надополнуваат традиционалните бања стилови и е инспириран од брановидна дизајни видовме во Северна Европа.Овој бран - околу три четвртини на круг – е изречена и се веселат за да го видите во Реми е одежда кука и мулти кука додатоци, крпа прстен, и необичен две-пост тоалетна хартија носителот, каде ролери седи на врвот два "бран" грбот постигнување нагоре.Можете да видите слични, но повеќе разбраното изглед на колекцијата е исправена TP држачот.Бидете сигурни да се види на стаклени полици и самостојна тоалетна хартија стои, каде што брановите додадете многу модерна допир на околните décor.

Детали

Свеж

Избор на клиенти