.

.

New
PartyAnimal Зајакот Hutch со Скатен Roof44; Medium44; Сива & Бело

PartyAnimal Зајакот Hutch со Скатен Roof44; Medium44; Сива & Бело

DEN 1156.80

Стока
Достапно.

2-приказна со повлекување областа на повисоко ниво.Не се лизга рампата и отворот на вратата да го ограничи пристапот помеѓу нивоа.Шарки покрив со заклучување на арм се отвора од погоре.Се повлече-од пластична лента за брзо и лесно чистење.Дрво ламперија на назад за да се заштити од елементи.Trixies медиум зајакот hutch со скатен покривот е идеална за мали животни како зајаци и гвинеја свињи.Цврсто дрво, изградбата, Стаклен борови заврши, а нашите најдобрите материјали значи овој hutch ќе издржи години се користат со многу малку одржување.Features2-приказна со повлекување областа на повисоко ниво.Не се лизга рампата и отворот на вратата да го ограничи пристапот помеѓу нивоа.Шарки покрив со заклучување на арм се отвора од погоре.Се повлече-од пластична лента за брзо и лесно чистење.Дрво ламперија на назад за да се заштити од елементи.3 врати, плус јадење слајд брави.Погоден за зајаци и гвинеја свињи.Монтажно е Потребно, на Сите хардверски вклучени.Боја - Сива & White Material - Стаклен борови, во Прав-обложени метални решетки, Композитни асфалт ќерамиди, Метал.Mesh врата - 22 х 16 во.Дрво врата - 10 x 16 во.Mesh проред - 0.95 x 3.25 во.Димензија - 40.75 x 38 x 20.25 во.Објектот Тежина - 55.12 lbs.

Детали

Свеж

Избор на клиенти