.

.

New
PDGJG Мини Проекција Завеса 16:9 HD Проекторот Екран Влакна Платно за Проектор Филм за домашно Кино

PDGJG Мини Проекција Завеса 16:9 HD Проекторот Екран Влакна Платно за Проектор Филм за домашно Кино

DEN 1408.80

Стока
Достапно.

Материјал : не-плетени ткаенини.Екран формат : 16 : 9. Функција : проекција на екранот.Ова 16 : 9 Преносни Tabletop Проекција на Екранот е повеќето компактни и патување-friendly опција за мали состаноци и мобилни презентации.Овој уникатен проектор екран ви овозможува да поставите брзо и лесно на било tabletop.

Детали

Свеж

Избор на клиенти