.

.

New
Котел Собранието,Заварени Bc20G

Котел Собранието,Заварени Bc20G

DEN 1960.80

Стока
Достапно.

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Blodgett печки имаат преживеа тестот на времето, да стане комерцијални рерна и steamer лидер.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Blodgett R10704 Котел Собранието, Заварени Bc20 G.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Blodgett.

Детали

Свеж

Избор на клиенти