.

.

New
Домот Трепките #133 Црна (Pro Десетина Пакет - 12 Пара) | Човечка Коса Под Лажни Трепки за Долниот/Дното удари со камшик

Домот Трепките 133 Црна (Pro Десетина Пакет - 12 Пара) | Човечка Коса Под Лажни Трепки за Долниот/Дното

DEN 839.76

Стока
Достапно.

12 парови на професионален квалитет под (дното/пониски) лажни трепки во еден ултра-преносни, патување-пријателски, мулти-функционални кутија!. 100% Природна Човечка Коса (најдобрите нешта на земјата).Еднократно (насекаде од 8-12 пати со соодветна грижа).Долниот дел на трепките можат да се користат некои љубов, премногу.Совршен вашиот шминка изглед со под удари со камшик!.Ултра-кратко косите и невидливи бендот направи овој совршен кандидат за "јас не сум облечен falsies" изглед.Заврши на вашиот изглед со убава, лесна-за-применуваат дното трепките кои ги истакнуваат пониски lashe и се даде широк очи dolly ефект.Дното трепките исто така, може да се превртува и се носи како ултра-кратки, природен изглед на врвот удари со камшик! **Лепак се продава одделно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти