.

.

New
QTY2 VMAX MR127-100 12V 100AH AGM Длабоко Циклус Група 27 Батерии Компатибилни со Minn Kota Ulterra 80 w/iPilot BT 24V 80lb Контрола Мотор

QTY2 VMAX MR127-100 12V 100AH AGM Длабоко Циклус Група 27 Батерии Компатибилни со Minn Kota Ulterra 80 w/iPilot

DEN 13679.76

Стока
Достапно.

Два 12 Volt 100ah Група 27 Високи Перформанси Морски AGM Длабоко Циклус Батерии.СЕКОЈ : Димензии : 12.1"Lx6.7"Wx8.46"H (Висина вклучува терминали) Тежина : 68lb; 8mm терминали.Одржување Слободни Операција : нема потреба да се провери специфична тежина на електролити или додадете вода за да VMAXTANKS.Може да се монтира во било која позиција.Батерија Запечатени батеријата е отпорен на удари и вибрации.Високи перформанси AGM технологија за долготрајни сигурен моќ.Гаранција : 1 Година замена; 30 ден задоволство gauruntee.

Детали

Свеж

Избор на клиенти