.

.

New
ZYX KFXL Вежба Клупата Тренингот Клупа - Home Мулти-Функција Абдоминална Одбор за Седат прозорци Фитнес Опрема Мажите и Жените Гира Клупата Клупата Притиснете седиште

ZYX KFXL Вежба Клупата Тренингот Клупа - Home Мулти-Функција Абдоминална Одбор за Седат прозорци Фитнес Опрема

DEN 10283.28

Стока
Достапно.

[Губење на клупата функција] седат прозорци, drawstrings, supine нозе, push-up прозорци, гира обука. [Материјал] задебелена панел, меки и удобни, гума удар, спортски масажа двојно искуство, ја зголемуваат пената, зголемување на амортизирање сила, ги прошируваат челични цевки, трајни, капацитет 150kg. [Вежба дел] Вежба за стомачните мускули, latissimus dorsi, затегнете го задникот, зајакнување на половината и ногата мускулите. [Карактеристики] 30 секунди брзина виткање, заштеда на време и простор, гумени бендот, трајни, подвижни потпирачи за глава, интимни заштита на главата. [Size] 78x48x19cm/30.7x18.9x7.5 инчи. ✿Стандард Тежина Обука Клупи,Дебел памук, цврста состојба.Удобно и мека, тоа не е форма, а внатрешниот е задебелена со челик.Стабилен и не-deformable, дише спортски кожа, мазна и погоден за носене, удобно и флексибилни✿Производ details Name : Виткање гира bench Color : orange Fitness опрема класификација : свитлива supine board According на фитнес ефект избор : фитнес сеопфатна practice Applicable луѓе : фитнес unisex Uses : Погодни за семејства, во приватните мал спортски сали, големи професионални спортски сали и деловни единици, како и фитнес ентузијасти✿ Совети за одржување на телото : Одржување на правилна положба на телото пред зголемување на телесната тежина, избегнувајте силно движење, бавно контролира вежба, да им помогнам на тегови и издишување✿ вежба совети : ❃ може да се користи како сеопфатен фитнес опрема, со тегови и drawstrings за вежбање на рацете и градите.❃ Израмнување може да се користи како губење на клупата, со barbell да се направи клупата притиснете вежби за рака сила и градите мускулите❃ 斜 вертикален агол специјално за стомачни вежби, мулти-функционални вежбање на вашето тело✿ Tips1. Поради прирачник за мерење, грешка не надминува 3 мм, ве молиме да преовладуваат во kind2. Производот се зема во вид.Поради снимање техники, осветлување, екрани, итн., производите добиени може да се разликуваат од бои види на Интернет.Ве молиме погледнете го вистински product3. На тегови, на оваа страница се користи за прикажување.Ако ви треба тегови, ве молиме да ги купите одделно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти