.

.

New
Socket Set Завртка, Купот Точка, 9/16-18 x 3/4, од Легиран Челик, Црна Оксид, Хексадецимален Штекер (Количина: 1000) Глоба Конец, 9/16 инчен Копачка/Слепи/Ален/Завртки без глава, Дол?

Socket Set Завртка, Купот Точка, 9/16-18 x 3/4, од Легиран Челик, Црна Оксид, Хексадецимален Штекер (Количина:

DEN 1536.00

Стока
Достапно.

Тема : Парична Казна / Thread / Легиран Челик / Црна Оксид.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален Клуч Клуч : 1/4 (Инчен).Навој Дијаметар-Теренот : 9/16-18, Должина : 3/4 инчи.Се Препорачува Хексадецимален Штекер (Allen Клуч) Големина : 1/4 (Инчен).Црна Оксид не е заштитен заврши и ќе рѓа ако се изложени на влага.Нерѓосувачки Челик материјал се препорачува за средини со влага.Куп точка Прилагодете Завртки се завртки без глава whch се навој целата должина.Тие имаат внатрешен хексагонална се вози на едниот и на куп-облик вовлекување на другиот крај.Купот точка е најпопуларниот стил поставите завртка.Дизајниран за брзо, постојан и полу-постојани локација на делови на шахти со цврстина диференцијал на 10-15 Rockwell C поени и каде сечење во купот на работ на окно е прифатливо.

Детали

Свеж

Избор на клиенти