.

.

New
Уверение Обновена HP LaserJet 9050DN 9050 Q3723A Ласерски Печатач со 90-ден Гаранција CRHP9050DN

Уверение Обновена HP LaserJet 9050DN 9050 Q3723A Ласерски Печатач со 90-ден Гаранција CRHP9050DN

DEN 3982.80

Стока
Достапно.

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .Брзината на печатење : до 50 ppm, писмо.Првата страница од : Околу 8 секунди.Хартија Влез : 100-лист повеќенаменски послужавник, 500-лист коцки 2 и 3 (Вклучува текст фах 4 2,000 лист фах C8531 A).Резолуција : 600 од 600 dpi со HP Fast Res 1200 и Резолуција Подобрување на технологијата (REt).Specifications Brand : HPModel : 9050 DNMPN : Q3723 AType : Моно Ласерски Принтер Црна Брзината на Печатење : 50 ppm Connectivity : Parallel Printer Тип : Workgroup Short Опис : HP LASERJET 9050 DN работна група ЛАСЕРСКИ ПЕЧАТАЧ Q3723 A ОБНОВЕНА 90 ДЕН WARRANTYNote : Тонери и софтвер не се вклучени.Доаѓа со кабелот за напојување само.Најновите драјвери може да се симне од веб страната на производителот.Пакетот Вклучува : 1 HP Моно Ласерски Принтер 9050 DN.

Детали

Свеж

Избор на клиенти