.

.

New
Dura Блок AF4402 2/3 X 10 1/2 Пескарење Блок

Dura Блок AF4402 2/3 X 10 1/2 Пескарење Блок

DEN 444.00

Стока
Достапно.

Категорија : Флота и Возила за Одржување Замена на Делови.TADAF4402 Карактеристики : -Совршено рамен машински површината. -Тешко површинскиот напон. -Совршена големина за вршење на медиум за мали панели. -Флексибилни.Тип На Производ : -Обложена Абразиви.Димензии : Вкупно Производ Тежина : -0.25 Фунти.

Детали

Свеж

Избор на клиенти