.

.

New
Sandvik Coromant N331.1А-084508E-L30 S30T Coro Мелница 331 Вметнете за Slotting, Карбид, Правоаголник, Неутрални се Намали, S30T Одделение, PVD TiAlN, Wiper (Пакување од 10)

Sandvik Coromant N331.1А-084508E-L30 S30T Coro Мелница 331 Вметнете за Slotting, Карбид, Правоаголник, Неутрални

DEN 4157.52

Стока
Достапно.

Предности на овој производ семејство : широк опсег за монтирање опции.Отворете џебови.Флексибилност.Добро чип евакуација.Оптоварување тип касета за заклучување.Sandvik Coromant N331.1А-084508 E-L30 S30 T, контрола мелница 331 вметнете за slotting е дел од контрола мелница 331 производ семејство.Контрола мелница 331 е мулти-цел страна и лицето машина со висока прецизност способност за бројни операции.На машина е најпродуктивните од ваков вид за производство на слотови и за сечењето.Широк слотови може да биде произведен од повеќе ги кородираат мелница секачи монтирани заедно во една Банда.Произведени во шведска.

Детали

Свеж

Избор на клиенти