.

.

New
Десктоп Фиоки 3-Фиока Дрвени Фиока Тип Складирање Кутија Гроздобер Чај Складирање Кутија за Накит Кутија Мултифункционален Фиоки Организатор Контејнери со Месинг

Десктоп Фиоки 3-Фиока Дрвени Фиока Тип Складирање Кутија Гроздобер Чај Складирање Кутија за Накит Кутија Мултифункционален

DEN 359.76

Стока
Достапно.

☆ Тоа не може само да се продавница чај, чај сет на додатоци, но, исто така, може да се користи како кутија за накит, и тоа е исто така предмети.Тоа е идеален избор за пријатели и старешини. ☆ Производ големина : 9.8* 9.0* 7.0 инчи, со 3 нивоа на простор за складирање, погоден за мали простори, мали прегради, полици, облекување маси, работни површини, countertops, итн. ☆ Направен од природно дрво материјали, едноставно во форма, едноставно во текстура, јасно текстура, и полн со вкус. ☆ Кожа рачка, кожа површината е светла и мазна, текстурата е цврста и нежна, а тоа е издржлив. ☆ Одржување инструкции : Можете да користете мека памучна крпа со малку маслиново или масло орев да ги површина за одржување.Избегнувајте да го ставате производ близу до извор на топлина, и да се избегне ставање на производот во место кои може да бидат директно изложени на сонце.Име на производ : Чај фиока за складирање box Product материјал : Wood Scope на примена : за статистика, студиите, училиштето, кујна, итн.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Совршен по продажба на услуги, Ние ќе го сакам овој прекрасен производ.Како чесен Продавачот на , ако примате било какви скршени или оштетени предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не Контактирате, стручниот тим ќе ги реши проблемите во вашиот задоволни начин и ви ветувам нема да имаат загуби.

Детали

Свеж

Избор на клиенти