.

.

New
Импресионира со Бакнеж (1) Пакет - Ловец Зелена Ноктите со Златен Сјај & Сребрена Confetti Акценти - Флеш Моб #76002

Импресионира со Бакнеж (1) Пакет - Ловец Зелена Ноктите со Златен Сјај & Сребрена Confetti Акценти - Флеш Моб

DEN 311.76

Стока
Достапно.

(1) Пакет Импресионира со Бакнеж Прес-На Нокти.Флеш Моб #76002. 30 Лажни Нокти, вклучувајќи 6 Акценти.Темно Мудрец (Зелено-Сива) Ноктите.Акценти се Златен Сјај со Сребро Confetti. (1) Пакет Импресионира со Бакнеж Прес-На Нокти. 30 Лажни Нокти, вклучувајќи 6 Акценти.Темно Мудрец (Зелено-Сива) Ноктите.Акценти се Златен Сјај со Сребро Confetti.Еден-Чекор Гел За Нокти.Без Лепак Е Потребно.Безбедно На Природни Нокти.Кавга-Бесплатно Отстранување.Пакет содржи : 30 Ноктите, Првично Подлога, Мини Датотека, Нокти Стап.

Детали

Свеж

Избор на клиенти