.

.

New
Хексадецимален Кап Завртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 1/2-13 x 14 PT Количина-250

Хексадецимален Кап Завртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 1/2-13 x 14 PT Количина-250

DEN 1269.60

Стока
Достапно.

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 1-1/4".Тие имаат хексагонална главата, со цел да биде раководена од страна на клуч.Попознат како завртки или завртки.Овие завртки се уникатни бидејќи на нивните провира.Хексадецимален кап завртки се целосно навој во пократки должини (обично до околу 1-1/4 инчен, во зависност од гром дијаметар), и делумно навој со рамо под fastener хексадецимален глава во повеќе должини. 18-8 Нерѓосувачки челик хексадецимален кап завртки нуди заштита од временски услови и корозивни средини.Рѓа отпорни во свежа вода средини.За солена вода средини користите 316 од не ' рѓосувачки челик верзија.Хексадецимален Кап Завртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 1/2-13 x 14" PT Количина-250.

Детали

Свеж

Избор на клиенти