.

.

New
Audak Festoon LED Сијалица 30ММ 2835 8SMD Canbus Грешка Слободни за Внатрешни работи Купола Мапа Светла Вратата Учтивост Светла Багажникот Светла Табличка Светла (Пакување од 4)

Audak Festoon LED Сијалица 30ММ 2835 8SMD Canbus Грешка Слободни за Внатрешни работи Купола Мапа Светла Вратата

DEN 191.76

Стока
Достапно.

ПАКЕТ КОЛИЧИНА : Пакет од 4, секоја LED сијалица содржи 8 висок квалитет ултра светла 2835 SMD, 160 LM/Сијалица.БОЈА : 6000 K Xenon Бела.ГОЛЕМИНА : 30ММ/1.18" во должина, 16 MM/0.63" во ширина, 8.5 MM/0.33" во височина.Светилки големини ќе се разликуваат за секое возило, ве молиме потврдете го вашиот акции сијалица големина пред ставање на ред.КОМПАТИБИЛНОСТ : DE3175 DE3022 DE3021 3021 3022 3175 6428. Најчесто се користат за внатрешни работи светилки како што мапа светла, куполата светла, вратата светла, чекор светла, багажникот светла и табличка светла.PLUG 2.Напон : DC 12 V; 3.Lumens : 160 LM/Сијалица; 4.Извор на светлина : 2835 SMD; 5.Боја : 6000 K Xenon Бела; 6.Димензија (инчи) : 30ММ/1.18" во должина, 16 MM/0.63" во ширина, 8.5 MM/0.33" во висина; 7.Пакетот вклучува : 4pcs на Festoon 30ММ 2835 8 SMD LED сијалица.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме забележете дека овие LED светилки се малку поширока од оригиналниот акции светилки, ве молиме бидете сигурни дека сте купување на соодветна големина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти