.

.

New
М3-0.5X6 Метрички Din7985A Фил Пан Мерење Тип H Din127B Сплит Заклучување за Миење Целосна Тема Цинк (Пакет Количина 10,000) П.Н.Е.-M36SPP од Shorpioen

М3-0.5X6 Метрички Din7985A Фил Пан Мерење Тип H Din127B Сплит Заклучување за Миење Целосна Тема Цинк (Пакет

DEN 9192.24

Стока
Достапно.

Миење/завртка собранието го прави овој една заклучување со завртки со миење на обезбедување на дел за акција.Машина пред собранието обезбедува заштеда на трошоци до крајниот корисник.Пролетта lockwasher различни се претпочитаат за употреба со појачани имајќи површини.Завртка : Класа 4.8 челик.Rockwell Б 71 - 99.5. Пролет Lockwasher : Пролет Челик.ХВ 350 - 425.

Детали

Свеж

Избор на клиенти