.

.

New
Капа Lang Minyak Telon (Telon Масло) - 2.12 мл [ 12 единици]

Капа Lang Minyak Telon (Telon Масло) - 2.12 мл [ 12 единици]

DEN 2233.44

Стока
Достапно.

Производ на индонезија.Задржи бебето тело топло, придавам влогови на бебешка кожа.Капа Lang (Орел Бренд) постојано задржува Индонезиски традиционалното наследство и секогаш го иновира да се произведуваат високо квалитетни производи за да се исполни потрошувачот треба, исто како и мајка ми се допаѓа тоа што секогаш сакате да го даде најдоброто за своето бебе.

Детали

Свеж

Избор на клиенти