.

.

New
BRQT3M-PDTA, Сензор, Фотографирање, 316L не ' Рѓосувачки Челик Тело, Retroreflective, 3M уреди со покажувач на Далечина, Светло & Темнината На, NPN Излез, 10-30 VDC

BRQT3M-PDTA, Сензор, Фотографирање, 316L не ' Рѓосувачки Челик Тело, Retroreflective, 3M уреди со покажувач

DEN 866.40

Стока
Достапно.

Одлична бучава имунитет и минимално влијание на амбиентална светлина.Моќ/излез обратна поларитетот заштита кола и излез прекуструјна (краток-коло) заштита кола.Меѓусебна интерференција превенција функција (освен преку-зрак тип).Чувствителност прилагодувач.Се префрлате помеѓу Светлината и Темнината НА начини на користење на контрола на жица.Сензор, Фотографирање, 316 L не ' Рѓосувачки челик тело, Retroreflective, 3 M уреди со покажувач на Далечина, Светло & Темнината На, NPN Излез, 10-30 VDC.

Детали

Свеж

Избор на клиенти