.

.

New
Домот Трепките #017 Црна Лажни Трепки (Pro Десетина Пакет - 12 Пара) | Екстра-Краток, Заострен Човечка Коса, Под Трепките за Дното/Помали удари со камшик

Домот Трепките 017 Црна Лажни Трепки (Pro Десетина Пакет - 12 Пара) | Екстра-Краток, Заострен Човечка

DEN 839.76

Стока
Достапно.

12 парови на професионален квалитет под (дното/пониски) лажни трепки во еден ултра-преносни, патување-пријателски, мулти-функционални кутија!.Премија Од 100% Природна Човечка Коса.Забава, заострен дното трепките се совршени за cosplay или dolly изгледа!.Јасно бенд лесно комплименти било каков вид на шминка.Еднократно (насекаде од 8-12 пати со соодветна грижа).Заврши на вашиот изглед со убава, лесна-за-применуваат дното трепките кои ги истакнуваат пониски lashe и се даде широк очи dolly ефект.Дното трепките исто така, може да се превртува и се носи како ултра-кратки, природен изглед на врвот удари со камшик! **Лепак се продава одделно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти