.

.

New
Roden 620 Модел Комплет Cessna O 2 Skymaster

Roden 620 Модел Комплет Cessna O 2 Skymaster

DEN 1765.92

Стока
Достапно.

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Cessna o 12 V-2 Skymaster.Пластични Модел е област на baus во која модели изграден да се главно изработени од пластика (сега најчесто полистирен).Ова е обично Antriebslose застане на модели каде се развие интерес во повеќе лежи на високо ниво на детали за да се види за да се поверува на сила или функционални, со оние може исто така да се одигра.Главно се направени овде направени од изведуваат делови колекции.Ретко може да се најде изградба комплети направени од длабоко подготвени форми (Vacu градежни колекции) чист и смола за изградба на задачите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти