.

.

New
13AH Замена на Батеријата за Cromex Електрични Колички - Замена на Батеријата за Енергија инвалидска Количка - Батерија за Мобилност Помош на инвалидски Колички

13AH Замена на Батеријата за Cromex Електрични Колички - Замена на Батеријата за Енергија инвалидска Количка

DEN 926.40

Стока
Достапно.

БЕЗБЕДНА ЗА АВИОНСКАТА И КРСТАРЕЊЕ ПАТУВАЊЕ : Овие замена на батерии се УЛ Заверена и безбедно за Авионската и Крстарење Патување.ОПСЕГ ДО 13 МИЛЈИ : Нашата замена на батериите може да се движи до 13 милји.КОМПАТИБИЛЕН : Овие батерии може да биде обвинет од страна на истиот полнач кој сте го добиле со вашиот количка.БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ И ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : се тоа Се доставени до вашиот праг со бесплатен превозот и безбедно купување гаранција.ВИЕ сте НА ВИСТИНСКОТО МЕСТО АКО ЈУ СТЕ во ПОТРАГА ЗА ЗАМЕНА на БАТЕРИИ ЗА CROMEX инвалидски КОЛИЧКИ Нашите батерии се : ✔ УЛ Заверена ✔ Може да се движи до 13 Милји.Овие Батерии може да се користи како дополнителна или замена на батеријата за Cromex инвалидски Колички.Купување денес и да добијат твое доставени до вашиот праг со бесплатен превозот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти