.

.

New
Знак Носител на Пиедестал,22x28,Метал,Црна

Знак Носител на Пиедестал,22x28,Метал,Црна

DEN 7529.28

Стока
Достапно.

Категорија : Канцелариски Материјали Документ Опфаќа, се Прикажува, и Рамки.Знак Држачот за Монтирање Стил Пиедестал, Големина 22 W x 28 Во.Ж, Вкупна Висина 64 Во., Материјал Метал, Боја Црна, Вклучува Поддршка Бар, АДА Согласност Бр.

Детали

Свеж

Избор на клиенти